20 лютого 2019 року проректор з наукової роботи Олег Білоус, керівник навчально-методичного сектору отець Назар Кібель і студент шостого курсу Олексій Лупій з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали Рожнятівський район.

20 лютого 2019 року викладачі та студенти Академії вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Віче-реквієм відбувся у Меморіальному сквері. Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин спільно з духовенстом очолив поминальну панахиду за загиблими, які віддали своє життя за незалежність Батьківщини.

19 лютого 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася презентація книги Любові Соловки та Світлани Оришко «150 із 150 тисяч…Голокост євреїв Прикарпаття як складова етнодемографічної Катастрофи Східної Галичини».

30 березня 2019 року в 11:00 год.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого

Івано-Франківська академія Івана Золотоустого виступила співорганізатором Міжнародної конференції «Електоральні процеси в посттоталітарних країнах як цивілізаційний вибір: QUO VADIS?», яка відбулася 16 лютого 2019 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

19 лютого 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого за участю Архиєпископа і Митрополита Володимира Війтишина та Рабина Івано-Франківського регіону Мойше-Лейба Колесника відбудеться презентація книги Любові Соловки і Світлани Оришко «150 ІЗ 150 ТИСЯЧ… ГОЛОКОСТ ЄВРЕЇВ ПРИКАРПАТТЯ ЯК СКЛАДОВА ЕТНОДЕМОГРАФІЧНОЇ КАТАСТРОФИ СХІДНОЇ ГАЛИЧИНИ».

14 лютого – Міжнародний день дарування книжок (International Book Giving Day)!

Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати якомога більше книжок.

Сьогодні проректор з наукової роботи Івано-Франківської академії Івана Золотоустого Олег Білоус та директор бібліотеки Іванна Стрихар провели зустріч із колегами з Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, а саме, з директором Науково-технічної бібліотеки, кандидатом історичних наук, доцентом Романом Пуйдою (власне, пан Роман випускник нашої Академії) та заступником директора НТБ Ларисою Цок.

12 лютого християни відзначають важливе церковне свято – Собор трьох святителів, присвячене пам’яті великих каппадокійців Василя Великого, Григорія Богослова і константинопольського патріарха Івана Золотоустого.